г. Одесса
ул. Пушкинская, 49
(048) 785-14-93
 
 
 
 

"ОДЕССКАЯ ОБЛАСТНАЯ ФЕДЕРАЦИЯ БАСКЕТБОЛА", общественная организация

Первiсною та найважливiшою метою дiяльностi ОРГАНІЗАЦІЇ є сприяння розвитку фізичної культури та спорту, підвищенню ролі фізичної культури та спорту у всебічному та гармонійному розвитку як членів ОРГАНІЗАЦІЇ, так і інших громадян Одеської області, сприяння розвитку баскетболу та створенню умов для захисту соціальних, економічних, творчих, культурних та інших прав і інтересів членів ОРГАНІЗАЦІЇ.

 

Основними завданнями ОРГАНІЗАЦІЇ є:

Сприяння державним і іншим зацікавленим організаціям в роботі по зростанню масовості баскетболу в Одеській області, використанню його засобів у підвищенні ролі фізичної культури та спорту, у тому числі розвитку дитячого баскетболу, допомога в організації роботи секцій з баскетболу в школах, коледжах та інших навчальних закладах.

 

Сприяння удосконаленню системи підготовки висококваліфікованих спортсменів, тренерів, суддів з баскетболу, забезпеченню успішного виступу спортсменів області в змаганнях та чемпіонатів з баскетболу всіх рівнів.

 

Сприяння розвитку та зміцненню зв’язків з обласними, республіканськими та міжнародними федераціями, асоціаціями та об’єднаннями з баскетболу.

 

Всебічна пропаганда та популяризація фізичної культури та спорту, насамперед баскетболу, серед населення.

 

Здійснення організаційної та методичної допомоги фізкультурно-спортивним організаціям Одеської області в роботі по залученню населення до занять баскетболом.

 

Сприяння розвитку та зміцненню матеріально-технічної бази баскетболу в Одеської області шляхом будівництва та функціонування відповідних споруджень.

 

Здійснення допомоги членам ОРГАНІЗАЦІЇ у задоволенні їх соціально-економічних інтересів, а також в сфері правового та соціального захисту інтересів клубів, спортсменів, тренерів з баскетболу, наданні психологічної, медичної, інформаційної, матеріальної та іншої допомоги членам ОРГАНІЗАЦІЇ.

 
 

Извините!

В данный момент свободных вакансий нет!

 

Для просмотра QR-code рекомендовано приложение QR Code Reader