
Президент України Петро Порошенко зустрівся в четвер, 9 лютого, з міністром закордонних справ Туреччини Мевлютом Чавушоглу, і обговорювив ключові питання взаємодії двох країн.
Зокрема, обговорювалася зустріч президентів Туреччини та України, яка повинна пройти цієї весни і важливість якнайшвидшого укладення угоди про зону вільної торгівлі між двома країнами, передає прес-служба президента України.
Також, глава МЗС Туреччини запевнив, що його країна не має наміру змінювати позицію щодо незаконної окупації Криму з боку РФ.
Раніше повідомлялося, що Анкара не визнає анексію українських територій і в цілому продовжує раніше оголошений курс по ситуації в Україні та Грузії, незважаючи на активізацію відносин із Росією.