Українцям, які звикли вносити гроші через термінали самообслуговування, доведеться звикати до нових правил. З 26 червня не вийде поповнити картку, якщо перед цим не підтвердити свій номер телефону через одноразовий код. Обмеження працюватиме незалежно від суми поповнення.
Про нові правила розповідає Новини.LIVE з посиланням на постанову НБУ № 67 від 16 червня 2026 року.
Як працюватиме нова система
Тепер під час проведення операції користувачеві потрібно вказати свій номер мобільного телефону. Після цього на нього надходить одноразовий код у SMS-повідомленні або через автоматичний дзвінок.
Лише після введення цього коду платіж буде завершено. Якщо підтвердження не пройти, операція не відбудеться.
Крім того, на квитанції тепер зазначатиметься повний номер телефону платника.